15KPA45A-HRA
DigiKeys varenummer
15KPA45A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA45A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.8VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
72,8V Klemme 207,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
207,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
50,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,8V