15KPA45A-B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
72,8V Klemme 207,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA45A-B
DigiKeys varenummer
15KPA45A-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
15KPA45A-B
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 72.8VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
15KPA45A-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
207,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
50,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
72,8V