15KPA43CA er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Eaton - Electronics Division
Similar
YAGEO
YAGEO
69,8V Klemme 216,3A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
15KPA43CA
DigiKeys varenummer
15KPA43CATR-ND - Tape & Reel (TR)
15KPA43CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA43CA
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.8VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
15KPA43CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
216,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
48V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,8V