15KPA36A-HR
DigiKeys varenummer
15KPA36A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA36A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 36VWM 59.8VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
59,8V Klemme 252,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
252,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
36V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
40,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
59,8V