15KPA28CA
DigiKeys varenummer
15KPA28CATR-ND - Tape & Reel (TR)
15KPA28CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA28CA
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 47.5VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47,5V Klemme 317,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
15KPA28CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
317,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
31,28V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
47,5V