15KPA24CA
DigiKeys varenummer
15KPA24CATR-ND - Tape & Reel (TR)
15KPA24CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA24CA
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 40.7VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40,7V Klemme 371A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
15KPA24CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
371A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
26,81V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
40,7V