15KPA200A
DigiKeys varenummer
15KPA200ATR-ND - Tape & Reel (TR)
15KPA200ACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA200A
Beskrivelse
TVS DIODE 200VWM 319.1VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
319,1V Klemme 47,3A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
15KPA200A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
47,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
200V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
223,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
319,1V