15KPA18CA
DigiKeys varenummer
F6601TR-ND - Tape & Reel (TR)
F6601CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA18CA
Beskrivelse
TVS DIODE 18VWM 30.9VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30,9V Klemme 488,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
15KPA18CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
488,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
18V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
20,11V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
30,9V