15KPA180A-B
DigiKeys varenummer
15KPA180A-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
15KPA180A-B
Beskrivelse
TVS DIODE 180VWM 288.5VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
288,5V Klemme 52,3A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
15KPA180A-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
52,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
180V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
201,1V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
288,5V