15KPA17A
DigiKeys varenummer
15KPA17ATR-ND - Tape & Reel (TR)
15KPA17ACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA17A
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 29.3VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
29,3V Klemme 515,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
15KPA17A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
515,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
18,99V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
29,3V