15KPA170CA
DigiKeys varenummer
15KPA170CATR-ND - Tape & Reel (TR)
15KPA170CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA170CA
Beskrivelse
TVS DIODE 170VWM 272.7VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
272,7V Klemme 55,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
15KPA170CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
55,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
170V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
189,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
272,7V