1.5SMC300A-E
DigiKeys varenummer
18-1.5SMC300A-ETR-ND - Tape & Reel (TR)
18-1.5SMC300A-ECT-ND - Afskåret tape (CT)
18-1.5SMC300A-EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1.5SMC300A-E
Beskrivelse
TVS 1.5KW 300V 5%UNI DO-214AB TR
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
414V Klemme 3,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
414V
Mfr
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
3,7A
Serie
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
256V
Spænding - Nedbrud (min.)
285V