1.5KE91CA
DigiKeys varenummer
1.5KE91CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE91CALFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE91CA
Beskrivelse
TVS DIODE 77.8VWM 125VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
125V Klemme 12,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE91CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
12,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
77,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
86,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
125V