1.5KE36CA-B
DigiKeys varenummer
1.5KE36CA-BLF-ND
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE36CA-B
Beskrivelse
TVS DIODE 30.8VWM 49.9VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
49,9V Klemme 30,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
30,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
30,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
34,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
49,9V