1.5KE220CA
DigiKeys varenummer
1.5KE220CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE220CALFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE220CA
Beskrivelse
TVS DIODE 185VWM 328VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
328V Klemme 4,6A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4,6A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-201AA, DO-27, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
185V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
209V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
328V