1.5KE170A
DigiKeys varenummer
1.5KE170ATR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE170ACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE170A
Beskrivelse
TVS DIODE 145VWM 234VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
234V Klemme 6,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE170A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
6,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
145V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
162V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
234V