1.5KE160CA
DigiKeys varenummer
1.5KE160CATR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE160CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE160CA
Beskrivelse
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
219V Klemme 6,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE160CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
6,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
136V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
152V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
219V