1.5KE150CA-B
DigiKeys varenummer
1.5KE150CA-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE150CA-B
Beskrivelse
TVS DIODE 128VWM 207VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
207V Klemme 7,3A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE150CA-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
7,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
128V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
143V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
207V