1.5KE12CA
DigiKeys varenummer
1.5KE12CALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE12CALFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE12CA
Beskrivelse
TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16,7V Klemme 91A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE12CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
91A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10,2V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
11,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
16,7V