1.5KE120CA
DigiKeys varenummer
F6598TR-ND - Tape & Reel (TR)
F6598CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE120CA
Beskrivelse
TVS DIODE 102VWM 165VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
165V Klemme 9,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE120CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
9,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
102V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
114V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
165V