1.5KE11CA
DigiKeys varenummer
1.5KE11CATR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE11CACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE11CA
Beskrivelse
TVS DIODE 9.4VWM 15.6VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15,6V Klemme 97,4A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE11CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
97,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
9,4V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
10,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
15,6V