1.5KE110A
DigiKeys varenummer
1.5KE110ALFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1.5KE110ALFCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
1.5KE110A
Beskrivelse
TVS DIODE 94VWM 152VC DO201
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
152V Klemme 10A Ipp TVS – Dioder Hulmontering DO-201
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1.5KE110A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
10A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
1500W (1,5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
94V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
105V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
152V