0998350.UX-2M8
DigiKeys varenummer
18-0998350.UX-2M8-ND
Producenter
Producentens varenummer
0998350.UX-2M8
Beskrivelse
FUSE AUTO 350A 70VDC AUTO LINK
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
350 A AC 70 V DC sikring Automotive Boltmontering Autolink
Kategori
Responstid
Træg
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
2,5kA
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Monteringstype
Boltmontering
Farve
Grøn, Hvid
Sikringstype
Størrelse/dimension
1,150" L x 0,750" B x 0,390" H (29,20mm x 19,05mm x 9,90mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.0014 Ohms