088501.6DR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 088501.6DR |
Beskrivelse | FUSE BOARD MNT 1.6A 500VDC 2SMD |
Producentens standard leveringstid | 23 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 1.6 A AC 500 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 2-SMD, blok med firkantet ende |
Mfr | Pakke/hus |
Serie | Afbryderkapacitet @ nominel spænding 100A |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Smeltning I²t 2.3 |
Varestatus Aktiv | Godkendelsesagentur cURus, TUV |
Monteringstype Overflademontering | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Sikringstype | Størrelse/dimension 0,428" L x 0,188" B x 0,188" H (10,86mm x 4,78mm x 4,78mm) |
Strømklassificering (AMPS) | DC-koldmodstand 0.0473 Ohms |