0498150.TXN
DigiKeys varenummer
0498150.TXN-ND
Producenter
Producentens varenummer
0498150.TXN
Beskrivelse
FUSE AUTO 150A 32VDC AUTO LINK
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 A AC 32 V DC sikring Automotive Boltmontering Autolink
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
0498150.TXN Modeller
Kategori
Responstid
Træg
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
1kA
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Monteringstype
Boltmontering
Farve
Sort, Grå
Sikringstype
Størrelse/dimension
1,614" L x 0,472" B x 0,315" H (41,00mm x 12,00mm x 8,00mm)