04941.25NR
DigiKeys varenummer
18-04941.25NRTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-04941.25NRCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-04941.25NRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
04941.25NR
Beskrivelse
FUSE BRD MT 1.25A 32VAC 32VDC
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.25 A 32 V AC 32 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 0603 (1608 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
04941.25NR Modeller
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
Mfr
Responstid
Sprænger hurtigt
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
35A
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
0.0158
Monteringstype
Overflademontering
Godkendelsesagentur
CSA, UR
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 90°C
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spændingsklassifikation - AC
32 V
DC-koldmodstand
0.053 Ohms