047303.5VXL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
På lager: 915
3.5 A 125 V AC 125 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Hulmontering Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
047303.5VXL
DigiKeys varenummer
047303.5VXL-ND
Producenter
Producentens varenummer
047303.5VXL
Beskrivelse
FUSE BRD MNT 3.5A 125VAC/VDC AXL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
047303.5VXL Modeller
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
Mfr
Responstid
Træg
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
26.8
Monteringstype
Hulmontering
Godkendelsesagentur
CSA, PSE, UR
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,135" diam. x 0,280" L (3,43mm x 7,11mm)
Spændingsklassifikation - AC
125 V
DC-koldmodstand
0.024 Ohms