044102.5WR
DigiKeys varenummer
F3532TR-ND - Tape & Reel (TR)
F3532CT-ND - Afskåret tape (CT)
F3532DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
044102.5WR
Beskrivelse
FUSE BOARD MOUNT 2.5A 32VDC 0603
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.5 A AC 32 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Overflademontering 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
044102.5WR Modeller
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Smeltning I²t
0.552
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
CSA, UL
Monteringstype
Overflademontering
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B x 0,020" H (1,54mm x 0,85mm x 0,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
0.02 Ohms