0312.150HXP
DigiKeys varenummer
F2498-ND
Producenter
Producentens varenummer
0312.150HXP
Beskrivelse
FUSE GLASS 150MA 250VAC 3AB 3AG
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
150 mA 250 V AC DC sikring Patron, Glas Kræver holder 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
35A
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
0.0055
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UL
Monteringstype
Kræver holder
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Sikringstype
Størrelse/dimension
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Strømklassificering (AMPS)
DC-koldmodstand
5.13 Ohms
Spændingsklassifikation - AC
250 V