0308.750UR
DigiKeys varenummer
18-0308.750URTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-0308.750URCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-0308.750URDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0308.750UR
Beskrivelse
FUSE BRD MNT 750MA 24VAC/30VDC
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
750mA 24VAC AC 30VDC DC sikring Kortmontering Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
0308.750UR Modeller
Kategori
Responstid
Træg
Producenter
Littelfuse Inc.
Applikationer
Farlige steder
Serie
Funktioner
Egensikker
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Godkendelsesagentur
cURus, Ex, IEC, IECEx
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 70°C
Monteringstype
Overflademontering
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A
Sikringstype
Kortmontering
Pakke/hus
2-SMD, J-ledning
Strømklassificering (AMPS)
750mA
Størrelse/dimension
0,213" L x 0,150" B x 0,144" H (5,40mm x 3,80mm x 3,65mm)
Spændingsklassifikation - AC
24VAC
Smeltning I²t
0.064
Spændingsklassifikation - DC
30VDC
DC-koldmodstand
0.665 Ohms