029707.5WXNV
DigiKeys varenummer
F990-ND
Producenter
Producentens varenummer
029707.5WXNV
Beskrivelse
FUSE AUTO 7.5A 32VDC BLADE MINI
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7.5 A AC 32 V DC sikring Automotive Kræver holder Blad, Miniature
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Mfr
Pakke/hus
Serie
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
1kA
Emballage
Bulk
Smeltning I²t
68.0
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
UR
Monteringstype
Kræver holder
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Sikringstype
Farve
Brun
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,429" L x 0,150" B x 0,346" H (10,90mm x 3,80mm x 8,80mm)