025102.5VXL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Littelfuse Inc.
På lager: 1.094
Datablad
2.5 A 125 V AC 125 V DC sikring Kortmonteret (patrontype undtaget) Hulmontering Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
025102.5VXL
DigiKeys varenummer
025102.5VXL-ND
Producenter
Producentens varenummer
025102.5VXL
Beskrivelse
FUSE BRD MNT 2.5A 125VAC/VDC AXL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
025102.5VXL Modeller
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
Mfr
Responstid
Sprænger hurtigt
Serie
Pakke/hus
Emballage
Bulk
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50A AC, 300A DC
Varestatus
Aktiv
Smeltning I²t
0.721
Monteringstype
Hulmontering
Godkendelsesagentur
CCC, CSA, cURus, PSE, TUV
Sikringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Strømklassificering (AMPS)
Størrelse/dimension
0,110" diam. x 0,280" L (2,80mm x 7,11mm)
Spændingsklassifikation - AC
125 V
DC-koldmodstand
0.036 Ohms