V68ZU10PX2855 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Littelfuse Inc.
På lager: 4.445
Datablad
68 V 1 kA Varistor 1 Kredsløb Hulmontering Skive 14mm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
V18ZU05P
Building Automation – Protect/Sense/Control
V68ZU10PX2855
DigiKeys varenummer
V68ZU10PX2855-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
V68ZU10PX2855
Beskrivelse
VARISTOR 68V 1KA DISC 14MM
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Varistor-spænding (maks.)
74.8 V
Producenter
Strøm - Overstrøm
1 kA
Serie
Energi
13J
Emballage
Tape & Reel (TR)
Kapacitans @ frekvens
3870 pF @ 1 MHz
Maksimum AC-spænding
40 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimum DC-spænding
56 V
Varistor-spænding (min.)
61.2 V
Pakke/hus
Skive 14mm
Varistor-spænding (Typ)
68 V