SRP1-CRDZH-025TC-N
DigiKeys varenummer
5666-SRP1-CRDZH-025TC-N-ND
Producenter
Producentens varenummer
SRP1-CRDZH-025TC-N
Beskrivelse
SRP1-CR
Udgangstype
AC, Nulgennemgang
Mfr
Spænding - Input
4 – 32VDC
Serie
Spænding - Belastning
48 V ~ 600 V
Belastningsstrøm
25 A
Modstand i on-tilstand (maks.)
6.3 mOhms
Driftstemperatur
-40°C – 70°C