PSX3XLFL0700X
DigiKeys varenummer
5666-PSX3XLFL0700X-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSX3XLFL0700X
Beskrivelse
FUSE SEMI 1500VDC 3XL SIZE 700A
Detaljeret beskrivelse
700A AC 1,5kVDC DC sikring Kvadratisk Boltmontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
Rektangulær
Strømklassificering (AMPS)
700A
Størrelse/dimension
5,043" L x 2,894" B x 3,130" H (128,10mm x 73,50mm x 79,50mm)