PSX3XLDB1400X
DigiKeys varenummer
5666-PSX3XLDB1400X-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSX3XLDB1400X
Beskrivelse
FUSE SEMI 1500VDC 3XL SIZE 1400A
Detaljeret beskrivelse
1,4kA AC 1,5kVDC DC sikring Kvadratisk Boltmontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
Rektangulær, Blad
Strømklassificering (AMPS)
1,4kA
Størrelse/dimension
5,067" L x 2,894" B x 3,130" H (128,70mm x 73,50mm x 79,50mm)