PSR073UL0450X
DigiKeys varenummer
5666-PSR073UL0450X-ND
Producenter
Producentens varenummer
PSR073UL0450X
Beskrivelse
FUSE SQUARE 450A 1.3KVAC/1KVDC
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
450A 1,3kVAC AC 1kVDC DC sikring Kvadratisk Boltmontering
Kategori
Spændingsklassifikation - DC
1kVDC
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
100kA AC, 150kA DC
Strømklassificering (AMPS)
450A
Størrelse/dimension
2.882" L x 2.894" B x 3.130" H (73.20mm x 73.50mm x 79.50mm)