LFJ600301SID
DigiKeys varenummer
5666-LFJ600301SID-ND
Producenter
Producentens varenummer
LFJ600301SID
Beskrivelse
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Detaljeret beskrivelse
Sikring Blok 30 A 600V 1 Kredsløb Patron DIN-skinne
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
30 A
Antal kredsløb
1
Sikringsstørrelse
0,813" diam. x 2,25" L (20,65mm x 57,15mm)