LFJ600301CID
DigiKeys varenummer
5666-LFJ600301CID-ND
Producenter
Producentens varenummer
LFJ600301CID
Beskrivelse
FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Sikring Blok 30 A 600V 1 Kredsløb Patron DIN-skinne
Kategori
Strømklassificering (AMPS)
30 A
Mfr
Til brug med/relaterede produkter
Klasse J sikring
Serie
Sikringstype
Patron
Emballage
Boks
Sikringsholdertype
Blok
Varestatus
Aktiv
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Spænding
Sikringsstørrelse
0,813" diam. x 2,25" L (20,65mm x 57,15mm)