L75QS040.V
DigiKeys varenummer
5666-L75QS040.V-ND
Producenter
Producentens varenummer
L75QS040.V
Beskrivelse
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
40A AC 750VDC DC sikring Patron Boltmontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,000" diam. x 2,875" L (25,40mm x 73,03mm)
Strømklassificering (AMPS)
40A
Smeltning I²t
153.0
Spændingsklassifikation - DC
750VDC