L75QS035.V
DigiKeys varenummer
5666-L75QS035.V-ND
Producenter
Producentens varenummer
L75QS035.V
Beskrivelse
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
35A AC 750VDC DC sikring Patron Boltmontering
Kategori
Responstid
Sprænger hurtigt
Producenter
Littelfuse Inc.
Applikationer
Elektrisk, Industri
Serie
Godkendelsesagentur
CE, cURus, UL
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
50kA
Monteringstype
Boltmontering
Pakke/hus
Cylindrisk, Bladterminal (pal)
Sikringstype
Patron
Størrelse/dimension
1,000" diam. x 2,875" L (25,40mm x 73,03mm)
Strømklassificering (AMPS)
35A
Smeltning I²t
129.0
Spændingsklassifikation - DC
750VDC