L60030M3SQDINR | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 5666-L60030M3SQDINR-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | L60030M3SQDINR |
Beskrivelse | FUSE BLOK CART 600V 30A DIN RAIL |
Producentens standard leveringstid | 17 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Sikring Blok 30 A 600V 3 Kredsløb Patron DIN-skinne |
Datablad | Datablad |
Kategori | Til brug med/relaterede produkter 5AG, 13/32" x 1-1/2" (Midget) |
Mfr | Sikringstype Patron |
Serie | Sikringsholdertype Blok |
Emballage Boks | Antal kredsløb 3 |
Varestatus Aktiv | Spænding |
Monteringstype | Termineringsudformning Skrueterminal, Lynkobling |
Sikringsstørrelse 0,394" diam. x 1,496" L (10mm x 38mm) | Kontaktmateriale Kobberlegering |
Strømklassificering (AMPS) 30 A | Kontaktfinish Tin |