L50S350.V er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
På lager: 1
Datablad
350A 500VAC AC 450VDC DC sikring Patron Boltmontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
POWR-SPEED and PSR Series High-Speed Fuses
L50S350.V
DigiKeys varenummer
5666-L50S350.V-ND
Producenter
Producentens varenummer
L50S350.V
Beskrivelse
FUSE CRTRDGE 350A 500VAC/450VDC
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spændingsklassifikation - AC
500VAC
Producenter
Littelfuse Inc.
Spændingsklassifikation - DC
450VDC
Serie
Responstid
Sprænger hurtigt
Emballage
Boks
Applikationer
Halvledere
Varestatus
Aktiv
Godkendelsesagentur
CE, CSA, UR
Monteringstype
Boltmontering
Afbryderkapacitet @ nominel spænding
200kA AC, 20kA DC
Sikringstype
Patron
Pakke/hus
Cylindrisk, Bladterminal (pal)
Strømklassificering (AMPS)
350A
Størrelse/dimension
1,500" diam. x 2,094" L (38,10mm x 53,20mm)