PAG.M0.6NL.AC52NZ
DigiKeys varenummer
PAG.M0.6NL.AC52NZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
PAG.M0.6NL.AC52NZ
Beskrivelse
CONN PLUG MALE 6P GOLD SLDR CUP
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6 Cirkulært positionsstik Stik, Hanben Loddekop
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PAG.M0.6NL.AC52NZ Modeller
Kategori
Kappemateriale
Polysulfon (PSU)
Mfr
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
IP (Ingress Protection)
IP50 - Støvbeskyttet
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Hætte
Stikforbindelse type
Afskærmning
Antal positioner
6
Strømklassificering (AMPS)
6A
Kappestørrelse - Indsats
M06
Kabelåbning
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-50°C – 150°C