GO 20-SMS/SP3 GO-SMS/SP3 Strømsensor Evalueringskort – Sensorer
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GO 20-SMS/SP3 DEMO BOARD
DigiKeys varenummer
398-GO20-SMS/SP3DEMOBOARD-ND
Producenter
Producentens varenummer
GO 20-SMS/SP3 DEMO BOARD
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR GO 20-SMS/SP3
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Interface
Analog
Producenter
LEM USA Inc.
Følsomhed
25mV/A
Serie
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
Emballage
Boks
Embedded
No
Varestatus
Aktiv
Indhold
Kort
Sensortype
Strømsensor
Udnyttet IC/del
GO 20-SMS/SP3
Registreringsområde
20A