TGF40-07870787-020
DigiKeys varenummer
1798-1262-ND
Producenter
Producentens varenummer
TGF40-07870787-020
Beskrivelse
THERM PAD 199.9MMX199.9MM PURP
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Lilla 199,90mm x 199,90mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Kategori
Tykkelse
0,0200" (0,508mm)
Farve
Lilla
Termisk modstand
0,75°C/W
Termisk ledningsevne
4,0W/m-K
Omrids
199,90mm x 199,90mm