TGF35-07870787-020
DigiKeys varenummer
1798-1260-ND
Producenter
Producentens varenummer
TGF35-07870787-020
Beskrivelse
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GREEN
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grøn 199,90mm x 199,90mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Kategori
Tykkelse
0,0200" (0,508mm)
Farve
Grøn
Termisk modstand
0,80°C/W
Termisk ledningsevne
3,5W/m-K
Omrids
199,90mm x 199,90mm