TGF30SF-07870787-020
DigiKeys varenummer
1798-1258-ND
Producenter
Producentens varenummer
TGF30SF-07870787-020
Beskrivelse
THERM PAD 199.9X199.9MM GRY/WHT
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå, Hvid 199,90mm x 199,90mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Kategori
Tykkelse
0,0200" (0,508mm)
Producenter
Leader Tech Inc.
Materiale
Aluminiumoxidfyldt akryl
Serie
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Emballage
Bulk
Farve
Grå, Hvid
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand
0,60°C/W
Type
Gap filler-pad, Ark
Termisk ledningsevne
3,0W/m-K
Form
Kvadratisk
Holdbarhed
24 måneder
Omrids
199,90mm x 199,90mm