TGF25-07870787-039
DigiKeys varenummer
1798-1253-ND
Producenter
Producentens varenummer
TGF25-07870787-039
Beskrivelse
THERM PAD 199.9MMX199.9MM YLW
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Gul 199,90mm x 199,90mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Kategori
Tykkelse
0,0390" (0,991mm)
Farve
Gul
Termisk modstand
1,00°C/W
Termisk ledningsevne
2,5W/m-K
Omrids
199,90mm x 199,90mm