TGF10-07870787-020
DigiKeys varenummer
1798-1241-ND
Producenter
Producentens varenummer
TGF10-07870787-020
Beskrivelse
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Køleplader Grå 199,90mm x 199,90mm Kvadratisk Klæbrig - begge sider
Kategori
Tykkelse
0,0200" (0,508mm)
Producenter
Leader Tech Inc.
Materiale
Aluminiumoxidfyldt silikone
Serie
Klæbemiddel
Klæbrig - begge sider
Emballage
Bulk
Farve
Grå
Varestatus
Aktiv
Termisk modstand
2,00°C/W
Type
Gap filler-pad, Ark
Termisk ledningsevne
1,0W/m-K
Form
Kvadratisk
Holdbarhed
24 måneder
Omrids
199,90mm x 199,90mm